close

Bugünden itibaren basın toplantılarından yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımını bloğumda yapacagım. İlk ürünümüz ise Sony Bloggie Touch.

Sony’nin yeni nesil Bloggie cihazı Touch Türkiye’de satışa sunuldu. Full HD kayıt yapabilen ürün 360 derece görüntü alabilen bir aksesuara da sahip (ekranda gördüğünüz üst taraftaki şapka benzeri aksesuar). Cihaz tasarım olarak cep telefonlarına benziyor.  Özellikle hareket halinde video kayıt cihazı ihtiyacı olanlar için güzel bir ürün. Fiyatı ise KDV dahil 490 TL olacak.

Bloggie Touch’i küçük boyutları ve cep telefonu görünümü ile beğendiğimi belirteyim. Çekilen fotoğraf ve videolar bilgisayar yardımı ile Twitter, Flicker, Picasa ve Facebook’a yuklenebiliyor. Cihazın orjinal versiyonunda Youtube’a gönderme özelliği var ama şimdilik Türkiye’de bu hizmet sunulmuyor. Pil ömrü ise 70 dakika olarak belirtilmiş. Tabi bu biraz ne yaptığınıza ve cihazı nasıl kullandığınıza bağlı. USB’den şarj olması ise önemli bir artı.

Nisan ayında da Bloggie’nin 3D ve Duo modelleri de satışa sunulacak.

Not: Bu hızlı bir ön test olduğundan ve basın toplantısı sırasında yazıldığından belli eksiklikler içerebilir. İlerleyen günlerde detaylı bir test de yapmayı planlıyorum. Detay merak edenler o yazıyı beklesin.

Tags : Bloggiefacebookfotoğraffull hdözgür çetinozgurcetinsonytwittervideoyoutube

Bir yorum yazın