close
Gillette Mach3 Turbo 3D ile tıraş oldum

Bu videomda futbolcu Ozan Kabak’ın reklamlarında rol aldığı Gillette Mach3 Turbo 3D ile tıraş oluyorum. Normal Gillette Mach3 Turbo‘dan önemli bir farkı bulunan bu tıraş bıçağının gövdesinin uç kısmına yakın bir yerinde hareketli bir bölüm bulunuyor. Bu sayede yüzümüzde daha iyi hareket ettiği iddia edilen tıraş bıçağı ile gerçek zamanlı tıraş olup deneyimlerimi sizlere aktardım.

Gillette Mach3 Turbo 3D ile tıraş oldum

Kişisel YouTube kanalımda Türkiye’de pek örneği bulunmayan bir tıraş olma videoları serim var. Bu seride bugüne kadar birden fazla Gillette ürünü, Arko‘nun tıraş makinesi ve Dorco isimli markanın ürününü inceledim. Ayrıca bir tane klasik tıraş makinesi ile tıraş olma videom da yine bu seride yer alıyor.  Daha önce yayınladığım tıraş videolarına buradaki oynatma listesinden ulaşabilirsiniz.

Genelde kişisel YouTube kanalımda teknoloji üzerine videolar hazırlıyor olsam da tıraş videolarım da sizden büyük ilgi görüyor. Ben de gelen yorumlar ve izlenmelere göre arada bu tarz videolar da çekiyorum.

Gillette Mach3 Turbo 3D‘yi Gratis’ten 60 TL ödeyerek satın aldım. Paketten bir adet Mach3 Turbo 3D gövdesi, ve 2 adet başlık çıkıyor. Bu ürünün tek bir kartuş ve saptan oluşan paketi de bulunuyor. Ben aslında bir e-ticaret sitesinden onu sipariş vermiştim. Fakat normal Mach3 Turbo gönderdikleri için iade edip bu iki kartuşlu seti aldım. Çok şikayetçi olduğum da söylenemez. Bu ürün de gayet güzel ve yedek kartuş olması da faydalı.

Burada ürünün gövde kısmı önemli. Zira bütün numara orada. Başlık olarak standart Mach3 ve Mach3 Turbo başlıkları da bu gövde ile beraber kullanılabiliyor. Diğer detayları aşağıdaki videomda izleyebilirsiniz. Ayrıca bu ürünü benzeyen bir Gillette ürünü de daha önce incelemiştim. Onun videosunu da yine internet sayfamda izleyebilirsiniz.

Gillette Mach3 Turbo 3D  ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bana sorabilirsiniz. Ayrıca destek olmak için YouTube kanalıma abone olursanız çok sevinirim. YouTube kanalımla ilgili öneri, görüş ve yorumlarınızı çekinmeden bana iletebilirsiniz. Hepsini okuyor ve değerlendiriyorum. Ayrıca özellikle tıraş videolarını sizin yorumlarınızla şekillendiriyorum. Bu yüzden gerek buraya, gerekse YouTube kanalıma yorum yapma konusunda çekingen olmanıza gerek yok.

Farklı bir video ve içerikte görüşmek üzere kendinize iyi bakın diyorum…

Tags : GilletteGillette Mach3 Turbo 3Dteknolojitıraştıraş oldumyoutube

Bir yorum yazın