haber Posts

Beğendiğim iPad uygulamaları

Tablet bilgisayar denince akla ilk gelen ürün elbette iPad. Kullanım kolaylığı, muhteşem dokunma deneyimi ve elbette uygulama desteği iPad’in rakiplerine göre farklılarından sadece bir kısmı. Mart ayı başında ikinci versiyon ile güncellenen ürünü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Her anlamda işime yarayan bir ürün olduğunu ve hayatımda önemli değişikler meydana getirdiğini söyleyeyim.

BBC’de Haberin Geleceği tartışılıyor


İngiltere’nin saygın yayın kuruluşu BBC’nin Türkçe bölümü Haberin Geleceği isimli bir açık oturum düzenliyor. Sevgili arkadaşım Faik sayesinde haberim olduğu bu etkinliğin bizleri ilgilendiren bir yönü de var. Özellikle sosyal medyayı kullanarak izleyicilerden soru alıyorlar.

Artık Referans’tayım

Çok sık iş değiştirmeyi seven biri değilim. Bunun en canlı örneğini NTVMSNBC’de çalıştığım 8 sene boyunca gösterdim. Ancak bazen şartlar insanı farklı yerlere de götürebiliyor.

Teknoloji Günlüğü

Fotoğrafın büyük halini görmek için tıklayın
Beni tanıyanlar az çok bilir. Yerinde duramayan hareketli bir insanım. Sürekli kafamda yeni projeler ve fikirler uçuşup durur. Bunların bir kısmını da hayata geçirmeyi başardım çok şükür.  Bugün anlatacağım proje ise yakın zamanda hayata geçen Teknoloji Günlüğü isimli televizyon programı.

Artık Cnet Türkiye’deyim

Yeni bir haber paylaşmak istedim sizlerle. 4 Mayıs 2009 tarihi itibariyle Cnet Türkiye’de çalışmaya başladım. Mynet bünyesinde yayın yapan Cnet Türkiye, dünyaca ünlü Cnet’in Türkiye’deki lisanslı ortağı. Elbette imkanlarımız ABD merkezli Cnet gibi değil. Ama biz de bu ülkede bir şeyler yapılabileceğini gösterebilme adına (daha önce uruninceleme.com’da gösterdiğimiz gibi) yapılabilecek çok şey var.

Güzel bir ekip var Mynet bünyesinde. Gençlerin oluşturduğu ve sinerjileri yüksek. Yaşı 35’e daşanmış biri olarak artık kendimi çok da genç göremiyorum. Ama onların hızına ayak uydurmaya çalışacağım. Uzun lafın kısası artık benim Cnet Türkiye sayfalarından (www.cnetturkiye.com) takip edebileceksiniz.

Yeni haberler için beni izlemeye devam edin…