close
Derby 3

Ay başında incelediğim Derby 2 tıraş makinesinin bu sefer Derby 3 modeli ile tıraş oluyorum. Gerçek zamanlı olarak tıraş olduğum ürünü genel olarak beğendiğimi ve fiyatına göre sunduğu performansın iyi olduğunu düşünüyorum.
Büyük ilgi gören ve belli bir kitlesi olan tıraş videolarını çekmeye devam ediyorum. Ayda 2 tane hazırladığım bu videolarda güncel ürünleri değerlendirmeye çalışıyorum. Kasım ayının ikinci konuğu ise Derby markasının bir ürünü oldu. Derby 3 isimli bu tıraş makinesi adından da anlaşılacağı üzere 3 bıçaklı bir model.

10 tanesini 23 TL’ye aldığım bu tıraş makinesi günlük olarak tıraş olanlar için uygun bir seçim. Derby 2 modelinde olduğu gibi bu tıraş makinesinin de özellikle askerler için uygun olacağını düşünüyorum.

YouTube kanalımda yayınlanan tıraş makinesi incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz:

Bugüne kadar ağırlıklı olarak sizden gelen talepleri değerlendirdiğim tıraş videolarımın sayısı 30’u geçti. Bu videoları buradaki oynatma listesinde görebilirsiniz.

Tıraş olmamı istediğiniz ürünler varsa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin. İmkanlarım dahilinde alıp onları da burada video olarak değerlendirmek isterim.

Bugüne kadar test ettiğim tıraş makineleri ile bazı tıraş ürünlerini aşağıda listeledim. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Uygun fiyatlı gördüklerinizi bu listeden satın alırsanız sevinirim. Bu arada listeyi düzenli olarak güncelliyorum. Ürün sayısı ve çeşidi zaman içinde artacak.

Eğer listede olmayan ürün varsa yorum olarak yazarsanız eklerim.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli.

Tags : DerbyDerby 2Derby 3özgür çetintıraş makinesi

Bir yorum yazın