close
Arko Men 2 Pro

Arko Men 2 Pro ile tıraş olduğum videom yayında. İsminden de anlaşılacağı üzere 2 bıçaklı bir ürün olan Arko Men 2 Pro‘yu 10’lu pakette 20 TL’ye satın aldım. Biraz uzun bir sakalla yaptığım tıraş denemesinde beğenmediğim ürün bir süre sonra kesmemeye başlıyor.

Bu ürünü kullanım memnun kalan varsa yorumlarını görmek isterim. Fakat ben hiç beğenmedim. Evet fiyatı çok uygun ama tıraş olamadıktan sonra bu uygunluğun bir anlamı kalmıyor. Ne yazık ki Arko Men 2 Pro benden olumlu puan alamadı. Bu ürünü almayı düşünlerin dikkatli olmasını öneriyorum.

Videoya bazı yorumlar da geldi. YouTube kanalımda görebileceğiniz bu yorumlarda bir izleyicim benzer bir sorunun kendisinde de yaşandığını belirtti. Bir diğeri ise bir haftalık sakalla bu tarz bir tıraş makinesinin iyi bir sonuç vermeyeceğini belirtti. 2 günlük sakalla da benzer bir video çekmeyi düşünüyorum.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak sizden gelen talepleri değerlendirdiğim tıraş videolarımın sayısı 30’u geçti. Tıraş videolarını bu oynatma listesinde görebilirsiniz:

Tıraş olmamı istediğiniz ürünler varsa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin. İmkanlarım dahilinde alıp onları da burada video olarak değerlendirmek isterim.

Bugüne kadar test ettiğim tıraş makineleri ile bazı tıraş ürünlerini aşağıda listeledim. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Uygun fiyatlı gördüklerinizi bu listeden satın alırsanız sevinirim. Bu arada listeyi düzenli olarak güncelliyorum. Ürün sayısı ve çeşidi zaman içinde artacak.

Eğer listede olmayan ürün varsa yorum olarak yazarsanız eklerim.
Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli:

Twitter: https://twitter.com/ozgurcetin/
Facebook: https://www.facebook.com/ozgurcetin/
Instagram: https://www.instagram.com/ozgurcetin/
Kişisel internet sayfam: http://www.ozgurcetin.com.tr/tr/

Tags : Arko Men 2tıraştıraş videosu

Bir yorum yazın