close
Bic Flex 5 Hybrid

Bic Flex 5 Hybrid ürünüyle tıraş olduğum yeni bir video ile karşınızdayım. Bu videomda fiyatı ve bıçak sayısı gibi özellikleriyle Gillette Fusion alternatifi olabilecek bir tıraş bıçağı olan Bic Flex 5 Hybrid ile tıraş oluyorum. Ürünün üzerinde 5 adet bıçak bulunuyor. Üst kısımdaki favori düzeltme bıçağı ile bu rakam 6’ya çıkıyor.

Tıraş bıçağı ile ilgili deneyimlerimi YouTube kanalımda yayınlanan videoda izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı ve abone olmak gibi desteklerinizi esirgemeyin.

Bugüne kadar test ettiğim tıraş makineleri ile bazı tıraş ürünlerini aşağıda listeledim. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Uygun fiyatlı gördüklerinizi bu listeden satın alırsanız sevinirim. Bu arada listeyi düzenli olarak güncelliyorum. Ürün sayısı ve çeşidi zaman içinde artacak.

Eğer listede olmayan ürün varsa yorum olarak yazarsanız eklerim. İşte o liste: https://app.hps.im/d7ct/d8aefd29

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için buradaki linke tıklamanız yeterli.

Daha önce Gillette Fusion Proglide Flexball incelemesi de yapmıştım. Onu izlemek isterseniz linkini de buraya ekliyorum.

Tags : Bic Flex 5 Hybridtıraştıraş videosu

Bir yorum yazın