close

Bic 3 Hybrid ExtraLife tıraş makinesi ile ilgili yaşadığım deneyimi bu videoda sizlere aktarıyorum. 12 kartuşlu olarak yaklaşık 40 TL’ye satın aldığım bu tıraş makinesi fiyatının ötesinde bir performans sundu. Kartuşları haricen satılmayan bu ürünün kutusundan bir adet sap ve 12 adet kartuş çıkıyor.

Daha önce denediğim BİC ürünleri gibi kaliteli olan bu tıraş bıçağı ile ortalama 7-8 kez tıraş olabileceğimizi tahmin ediyorum. Kutusunda yazdığına göre 12 kartuşu 1 yıl boyunca kullanabileceğimiz iddia ediliyor. Bu herkes için geçerli bir iddia olmasa da benim gibi sakallarınızı hafta bir kesiyorsanız ve aşırı gür/sert bir sakalınız yoksa gerçek olabilecek bir iddia olabilir. Genel olarak Bic 3 Hybrid ExtraLife tıraş bıçağını beğendiğimi belirteyim. Ürün güzel bir şekilde kesiyor.

Bu tıraş bıçağının özelliklerini gerçek zamanlı tıraş olduğum aşağıdaki videoda anlattım. YouTube kanalımda yayınlanan videoma kişisel YouTube sayfamdan da ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar test ettiğim tıraş makinelerinin bir kısmını bu sayfada bulunan listede bir araya getirdim. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Uygun fiyatlı gördüklerinizi bu listeden satın alırsanız sevinirim. Bu arada listeyi düzenli olarak güncelliyorum. Ürün sayısı ve çeşidi zaman içinde artacak.

Eğer listede olmayan ürün varsa yorum olarak yazarsanız eklerim.

Bugüne kadar 30’a yakın tıraş bıçağına yukarıdaki gibi videolar çektim. Hepsi YouTube kanalımda bulunuyor. Ayrıca bu sayfalara koyduklarımı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz.

Ayrıca beni aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımdan takip ederek destek olabilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/ozgurcetin/
Facebook: https://www.facebook.com/ozgurcetin/
Instagram: https://www.instagram.com/ozgurcetin/
Kişisel internet sayfam: http://www.ozgurcetin.com.tr/tr/

Tags : BicBic 3 Hybrid ExtraLifetıraş

Bir yorum yazın