Gillette Fusion ProGlide FlexBall incelemesi

gillette_bolg

Epey uzun süredir farklı incelemeler yapmaya niyetleniyordum. Hatta bu niyetler birkaç sene öncesine kadar gidiyor. Fakat çeşitli sebeplerden teknoloji dışında bir inceleme yapmak kısmet olmamıştı bugüne kadar. Bir vesile ile lansmanına katıldığım Gillette Fusion ProGlide FlexBall ürünü ile bu adımı atmak istedim.

Bilenler bilir (özellikle erkekler) Gillette tıraş konusunda uzman bir marka. Değiştirilebilir ya da sabit bıçaklı ürünleri olan marka ağırlıklı olarak su ile tıraş imkanı sunan makinelere sahip. Benim de uzun yıllardır şahsen kullandığım bir marka olan Gillette’nin en yeni ürünü olan FlexBall, Fusion ailesinin sağa sola hareket edebilen başlığa sahip yeni versiyonu.

Bu vesile ile elime geçen FlaxBall teknolojili tıraş makinesine güzel bir inceleme çekeyim dedim ve banyoya girerek gerçek zamanlı bir şekilde hem ürünü anlattım hem de tıraş oldum. Video tek seferde çekildi ve küçük bir dil sürçmesini çıkarmam dışında başka bir kesip biçmeye uğramadı.

FlexBall’un iddiası hareketli başlığı sayesinde daha iyi ve sinek kaydı tıraş yapabiliyor olması. Bizzat kullanarak test ettiğim bu özelliğin faydalı olduğunu düşünüyorum. Diğer detaylar ve ürün hakkında yorumlarımı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Bu arada YouTube kanalıma abone olursanız bu tip videolar yayınlandığı anda haberiniz olabilir. Benden söylemesi.

 

Comments

comments

Özgür Çetin

Teknoloji konularına meraklı aile babası Özgür Çetin'in bloğundasınız. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji üzerine yazılı ve videolu içerikler üreten Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. İnternet dünyasına 1999 yılında NTVMSNBC ile giriş yapan yazar 8 yıl boyunca sitenin arayüzünden sorumlu olarak çalıştı. Ayrıca PCWorld, PC Magazine, National Geographic Türkiye, Gezgin gibi birçok dergide yazılar kaleme aldı, projeler üretti. Cnet Türkiye, ShiftDelete.Net gibi internet sitelerinde çalıştı. Bir dönem Referans Gazetesi Teknoloji Editörlüğü de yapan Çetin, birçok televizyon kanalında teknoloji üzerine programlar da hazırladı. Evli ve bir kızı olan yazar, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked