close

Farklı cihaz incelemelerim sürüyor. Yine farklı bir ürün gönderildi inceleme için: Comfydesk. Cihaz temel olarak birkaç farklı şekilde kullanılabilen bir sehpa. Masa üstünde, koltukta, yatakta ve hatta yerde bile rahatlıkla kullanılabilen cihazın bir de USB çoklayıcı ve fan sistemi var. Bu sistem enerjisini bilgisayarın USB çıkışından alıyor. Özellikle ısınan dizüstü bilgisayarlar için güzel bir çözüm bu fan sistemi.

Sehpa elime yeni geçti ve hemen kullanmaya başladım. Eklem noktalarında derece sistemi var. kutusundan çıkan Türkçe kitapta da hangi şekilleri hangi derecede elde edeceğiniz yazıyor. Yani anlayacağınız kullanımı da kolay. 15 kg’a kadar ağırlık taşıyabilen sehpa normal bir masa gibi uzun bir şekilde de kullanılabiliyor. Ürünle ilgili detaylı bir yazı da yazacağım. Cihazı bana yollayan firma yetkilisi Ercümen Büyükşener’e de teşekür ederim. Konu hakkında epey aydınlattı beni.

Comfydesk’in detaylı bir şekilde hazırlanmış Türkçe internet sitesi de mevcut. Yazdıklarım yeterli gelmeyenler firmanın http://www.comfydesk.com.tr/ adresine bakabilirler.

Tags : bilgisayarcomfydeskdizüstüözgür çetinsehpasoğutmausb

1 Yorum

  1. Çok kullanışlı bir ürün.Kafama taktım almayı.Ancak pahalı geldi. 2. elide yokki yahu 😀
    İnceleme için teşekkürler.

Bir yorum yazın