close

Zor iştir inceleme yapmak. Belki okuyucu olarak size ilginç gelebilir dışarıdan ama içerden baktığınızda o kadar da ilginç olmayabiliyor incelemeler. Bir süre sonra her işte olduğu gibi bir alışkanlık ve seri üretim duygusu oluşmaya başlıyor. Bunu kırmak için arada farklı ürün incelemeleri de yapmaya çalışıyorum.

TEFAL’in ActiFry isimli ilginç cihazı da bu ilginç incelemeler kategorisine giriyor. İki gün önce elime ulaştı cihaz. Aslında kabaca tanımlamak gerekirse patates kızartma makinesi diyebileceğimiz bir ürün. Ama tabi böyle bir tanımlama ActiFry için biraz hafif kalır. Cihaz sıcak hava yardımı ile yemek pişiriyor. En başarılı olduğu konu (ismindeki Fry – Kızartma kelimesinden de anlışalacağı gibi) kızartma. Başta patates olmak üzere tavuk ve et konularında da başarılı.

Ürünün bir diğer özelliği ise çok az yağ ile patates kızartabilmesi. Patates kızartmanın en tehlikeli yönü olan aşırı yağlı olma sorunu da bu cihaz yardımı ile ortadan kalkıyor. Sağlıklı ve lezzetli bir biçimde patates kızartabiliyorsunuz. İlginç ve farklı bir ürün. Eşimle birlikte ilk teste yaptık ve önce patates ardında da tavuk pişirip yedik. Güzel de oldu. Testlerim sürüyor ve kısa bir süre sonra güzel bir inceleme yapacağım.

Beni izlemeye devam edin….

Tags : actifryincelemeözgür çetintefal

Bir yorum yazın