close
dizüstü bilgisayar

Bu videoda Aralık 2021 tarihi için günlük ihtiyaçları karşılayacak dizüstü bilgisayar önerilerimi bulabilirsiniz. Bu videoda anlattığım bilgisayarlar titizlikle seçildi ve satın aldığınızda sizi en az 2-3 sene yolda bırakmayacak modeller olmasına dikkat ettim.

YouTube kanalımda yayınladığım aşağıdaki videoda dizüstü bilgisayar önerilerimi görebilirsiniz. Bu videoda girişi seviyesi uygun fiyatlı ürünler yer alıyor. Oyun ya da iş bilgisayarı olarak geçen modelleri bu listeye eklemedim.

Bilgisayarları belirlerken minimum aşağıdaki kriterlere uyanları bu listeye aldım. Elbette bu listeye daha fazla model de alınabilir:

Güncel işlemci (En az 10. nesil Intel i5 ya da AMD Ryzen 5)
8 GB RAM
256 GB SSD
Windows 10 işletim sistemi

Videoda anlattığım bilgisayarların isimleri aşağıda yer alıyor. Honor Magicbook X15, Huawei Matebook D 15, Asus X515JF-EJ259T, Lenovo Ideapad S145-15API, HP 255 G7

Aşağıdaki listede bu videoda anlattığım bilgisayarlar yer alıyor. Buradan alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Fiyatlar değişmiş olabilir:

https://app.hps.im/d7ct/facda952

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli.

Bu tarz dizüstü bilgisayar önerileri videolarımı düzenli olarak yapmayı planlıyorum. Beni takipte kalırsanız sevinirim. Görüş ve önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Tags : bilgisayarbilgisayar önerilerim

Bir yorum yazın