close

Dün akşam güzel bir iki saat geçirdik televizyonda. Atıf Ünaldı’nın hazırlayıp sunduğu ve Airport TV’de yayınlanan Tekno Talk programına katıldık Bilişim Dünyası ekibi ile birlikte.

Malumunuz üzere 90 bölümdür kesintisiz yayınlanan Bilişim Dünyası, teknoloji alanında kesintisiz olarak yayın yapan uzun soluklu bir program. Programın yapımcısı Musa Savaş ve sunucumuz Sibet Durak ile Atıf’un Tekno Talk programına konuk olduk. Program yaklaşık 2 saat sürmesine rağmen zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Atıf ile Facebook’tan, Nokia’ya, Gmail’den ülkemizdeki bilişim sektörünün durumuna kadar bir dizi konuyu masaya yatırdık. Ben kendi adıma faydalı bir televizyon programı olduğunu düşünüyorum.

Program bir nevi spor programı gibi. Belli bir konu üzerinde yoğunlaşmadan. İzleyici sorularıyla zenginleştirilip kendi gidişatı içinde yayınlanıyor. Konu zorunluluğu olmadığı için de akıcı ve rahat bir sohbet programı havasında gerçekleşti.   Zaman zaman derin mevzulara girdik, zaman zaman da ‘Wi-Fi mı Metrobüs mü?’ geyikleri yaptık.

Tekno Talk ile ilgili detaylı bilgi http://www.airporttv.tv/programs.php?id=19 adresinde. Atıf Ünaldı hakkında bilgi ise http://atif.unaldi.org/. Eh bu kadar linke Bilişim Dünyası programımızın internet sitesini eklemeyi unutmamak lazım: www.bilisimdunyasi.tv.tr.

Tags : atıf ünaldıbilişim dünyasımusa savaşözgür çetinprogramtekno talkTelevizyon

Bir yorum yazın