close
TV+ Ready

TV+ Ready ile bir yılın ardından yaşadığım deneyimi bu vidoda sizlere aktarıyorum. Turkcell’in bir hizmeti olan TV + Ready, akıllı almayan televizyonları akıllandıran bir Android TV Box. Bu kutunun sıradan Android TV Box modellerinden farkı ise TV+ hizmetini kullanabiliyor olması. İnternet gereksinimi olan bu hizmet sayesinde televizyon kanallarını izleyebiliyorsunuz. Ayrıca bazı film ve dizileri da yine TV+ Ready üzerinden izlemeniz mümkün.

Bu ürünün ilk videosunu 1 yıl önce yapmıştım. Bu bir yıl içinde bazı güncellemeler alan TV+ Ready artık kayıt etme özelliği de sunuyor. Televizyon kanallarını 24 saat geriye doğru izleme imkanı sunan bu minik kutu aynı zamanda televizyon kanallarındaki istediğiniz dizi ve programları kayıt etme ve sonra izleme imkanı da sağlıyor.

1 yıl önce hazırladığım inceleme videosunu buradaki linkten izleyebilirsiniz. Yıllar önce IPTV de test etmiştim.

YouTube kanalımda yayınlanan TV+ Ready videomda bu ürünle geçirdiğim bir yılı değerlendirdim. Ürünle ilgili beğendiğim ve beğenmediğim yanlarını anlattım. İşte YouTube kanalımda yayınlanan video:

Bununla beraber bu ürünü sıradan Android Box cihazları ile karşılaştırmamak gerekiyor. Fiyatı bu video çekildiği tarihte 1079 TL olan TV+ Ready sunduğu televizyon kanalları ile farklılaşıyor. Bu tarz bir televizyon izleme ihtiyacı olmayanlar Mi Box S gibi cihazlara yönelebilir. Bu ürünün önemli bir farkı televizyon yayınlarını da izleyebiliyor olmanız. Ama bu yayınları izlemek için abonelik satın almanız gerekiyor. Diğer Android TV cihazlarla arasındaki önemli fark bu. Bunu özellikle hatırlatmak isterim.

Bu ürünün iki farklı satın alma şekli var: Birincisi peşin olarak 1079 TL. Bu seçenekte 1 yıllık TV+ Premium abonesi oluyorsunuz. İkinci seçenek ise Turkcell faturası ayda 59.90 TL’ye 24 ay taksitle alabilme. İkinci seçeneği seçerseniz 24 ay boyunca TV+ Premium aboneliğini de ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Buradaki listede popüler Android TV Box modellerini görebilirsiniz. Buradan alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için buradaki linke tıklamanız yeterli:

Tags : TelevizyonturkcellTVTV+ Ready

Bir yorum yazın