close

Fotoğrafın büyük halini görmek için tıklayın
Beni tanıyanlar az çok bilir. Yerinde duramayan hareketli bir insanım. Sürekli kafamda yeni projeler ve fikirler uçuşup durur. Bunların bir kısmını da hayata geçirmeyi başardım çok şükür.  Bugün anlatacağım proje ise yakın zamanda hayata geçen Teknoloji Günlüğü isimli televizyon programı.

Son yılların yükselen trendinin video içerik olduğunu düşünündüğümden çalışmalarımı da bu alana kaydırmaya başladım. Bu fikirlerden biri de televizyon projeleri idi. Kısa bir süre önce başlayan görüşmeler sonuç verdi ve Sci Tech kanalında Teknoloji Günlüğü isimli bir programa başladım.

Fotoğrafın büyük halini görmek için tıklayın

Haftanın 5 günü yayınlanacak programın süresi 10 dakika. 7-8 dakikası bilim ve teknoloji haberlerinden oluşan bu programda kalan 2-3 dakikayı ise ürün tanıtımı olarak değerlendiriyorum. Güzel ve faydalı bir program oldu. Umarım izleyenler de beğenir.

Sci Tech bir bilim kanalı. Yurtdışı merkezli ve ülkemizde MTV’yi hazırlayan grup tarafından yayınlanan bir kanal. Teledünya platformu üzerinden yayın yapıyor ve şifreli. Tele dünya platformunu merak edenler http://www.teledunya.net/ adresini ziyaret edebilir.
Fotoğrafın büyük halini görmek için buraya tıklayın

Projelerim devam edecek ve Teknoloji Günlüğü de bunların sonuncusu değil. Destek olan ve bu programda bana yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.

Tags : bilimhaberincelemeözgür çetinprogramsci techteknoloji günlüğüteledünyaTelevizyonvideo

1 Yorum

Bir yorum yazın