Teknoloji Günlüğü

Fotoğrafın büyük halini görmek için tıklayın
Beni tanıyanlar az çok bilir. Yerinde duramayan hareketli bir insanım. Sürekli kafamda yeni projeler ve fikirler uçuşup durur. Bunların bir kısmını da hayata geçirmeyi başardım çok şükür.  Bugün anlatacağım proje ise yakın zamanda hayata geçen Teknoloji Günlüğü isimli televizyon programı.

Son yılların yükselen trendinin video içerik olduğunu düşünündüğümden çalışmalarımı da bu alana kaydırmaya başladım. Bu fikirlerden biri de televizyon projeleri idi. Kısa bir süre önce başlayan görüşmeler sonuç verdi ve Sci Tech kanalında Teknoloji Günlüğü isimli bir programa başladım.

Fotoğrafın büyük halini görmek için tıklayın

Haftanın 5 günü yayınlanacak programın süresi 10 dakika. 7-8 dakikası bilim ve teknoloji haberlerinden oluşan bu programda kalan 2-3 dakikayı ise ürün tanıtımı olarak değerlendiriyorum. Güzel ve faydalı bir program oldu. Umarım izleyenler de beğenir.

Sci Tech bir bilim kanalı. Yurtdışı merkezli ve ülkemizde MTV’yi hazırlayan grup tarafından yayınlanan bir kanal. Teledünya platformu üzerinden yayın yapıyor ve şifreli. Tele dünya platformunu merak edenler http://www.teledunya.net/ adresini ziyaret edebilir.
Fotoğrafın büyük halini görmek için buraya tıklayın

Projelerim devam edecek ve Teknoloji Günlüğü de bunların sonuncusu değil. Destek olan ve bu programda bana yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.

Comments

comments

Özgür Çetin

Teknoloji konularına meraklı aile babası Özgür Çetin'in bloğundasınız. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji üzerine yazılı ve videolu içerikler üreten Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. İnternet dünyasına 1999 yılında NTVMSNBC ile giriş yapan yazar 8 yıl boyunca sitenin arayüzünden sorumlu olarak çalıştı. Ayrıca PCWorld, PC Magazine, National Geographic Türkiye, Gezgin gibi birçok dergide yazılar kaleme aldı, projeler üretti. Cnet Türkiye, ShiftDelete.Net gibi internet sitelerinde çalıştı. Bir dönem Referans Gazetesi Teknoloji Editörlüğü de yapan Çetin, birçok televizyon kanalında teknoloji üzerine programlar da hazırladı. Evli ve bir kızı olan yazar, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

1 Comment

Netvitrinim

about 10 sene ago

Kardes bu enerjinin ömür boyu sürmesini dilerim hayatta basarılar.

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked