Video İnceleme: General Mobile DST L1

Bugünlerde telefonlarla kafayı bozdum. Sürekli telefon incelemesi yapıyorum. İşte bunlardan biri de General Mobile’ın çift hatlı Android’i DST L1.

Bu cihazın en önemli özelliği daha önce yine burada anlattığım Google’ın geliştirdiği Android işletim sistemine sahip olması. Konuyla ilgili güzel bir video inceleme hazırladım. Keyifle izlemeniz dileğiyle:

.

Comments

comments

Özgür Çetin

Teknoloji konularına meraklı aile babası Özgür Çetin'in bloğundasınız. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji üzerine yazılı ve videolu içerikler üreten Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. İnternet dünyasına 1999 yılında NTVMSNBC ile giriş yapan yazar 8 yıl boyunca sitenin arayüzünden sorumlu olarak çalıştı. Ayrıca PCWorld, PC Magazine, National Geographic Türkiye, Gezgin gibi birçok dergide yazılar kaleme aldı, projeler üretti. Cnet Türkiye, ShiftDelete.Net gibi internet sitelerinde çalıştı. Bir dönem Referans Gazetesi Teknoloji Editörlüğü de yapan Çetin, birçok televizyon kanalında teknoloji üzerine programlar da hazırladı. Evli ve bir kızı olan yazar, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

1 Comment

aykut

about 10 sene ago

elinize emeğinize sağlık

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked