close

Daha önce incelediğim ürünlerden biri olan elektronik kitap okuyucu reeder’ın farklı bir sürümü var elimde: reedPAD. iPad ile başlayan tablet bilgisayar furyasının bir temsilcisi bu yeni nesil cihaz. Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemini kullanan ürün, 7 inçlik ekranı ve uygun fiyatı ile uygun fiyatlı tablet bilgisayar arayanlara hitap ediyor.

reeder ailesinin ilk incelediğim ürünü reeder idi. Hatta 46 bölüm süren haftalık teknoloji programım HaberTech’in bazı bölümlerinde de kullandığım reeder, elektronik kitap okuyucular arasında önemli bir yere sahipti. İncelemesini buradan okuyabileceğiniz ürünün gelişmiş bir versiyonu da reeder II ismiyle piyasaya sürüldü.

Tablet bilgisayar olan reedPAD ise Android 2.2 işletim sistemini kullanıyor ve 7 inçlik bir ekrana sahip. Özellikle interaktif çalışmalarla video sayfalarında tercih edilen Flash desteği bulunan reedPAD, 499 TL gibi rekabetçi bir fiyat etiketine sahip. Haziran ayında Gezgin dergisi için cihazı inceleme imkanı bulmuştum. İncelemeyi merak edenler aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirler.

reedPAD incelemesi.

Ayrıca cihazı Türikye’ye getiren firmanın resmi internet sitesi de burada.

 

Tags : dergigezginincelemeözgür çetinreederreedPAD

Bir yorum yazın