Video İnceleme: Canon PowerShot S90

S90 Canon’un yeni modellerinden biri. Firmanın eskiden de S serisi altında üretimi vardı ancak bir süredir bu seride yeni ürün çıkarmıyorlardı. S90 özellikle profesyonellerin cebinde taşıyacağı ikinci bir makine olarak tasarlanmış. Küçük, kompakt ve hızlı. Bazı ilginç özellikleri de var.

Metin okumayı seven bir millet olmadığımız için ben de S90’ı video olarak anlatayım dedim. İşte PowerShot S90’ın Özgür Çetin farkıyla video incelemesi:

Comments

comments

Özgür Çetin

Teknoloji konularına meraklı aile babası Özgür Çetin'in bloğundasınız. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji üzerine yazılı ve videolu içerikler üreten Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. İnternet dünyasına 1999 yılında NTVMSNBC ile giriş yapan yazar 8 yıl boyunca sitenin arayüzünden sorumlu olarak çalıştı. Ayrıca PCWorld, PC Magazine, National Geographic Türkiye, Gezgin gibi birçok dergide yazılar kaleme aldı, projeler üretti. Cnet Türkiye, ShiftDelete.Net gibi internet sitelerinde çalıştı. Bir dönem Referans Gazetesi Teknoloji Editörlüğü de yapan Çetin, birçok televizyon kanalında teknoloji üzerine programlar da hazırladı. Evli ve bir kızı olan yazar, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked