close

Teknoloji ile ilgili en sevdiğim alanlardan biri fotoğraf makineleri. İşim gereği ayda 3-4 fotoğraf makinesi elime geçiyor. Yaptğım incelemeleri de Genel Yayın Yönetmeni olduğum Gezgin dergisinde değerlendiriyorum.

Dergide yayımlanan bu incelemeler 1-2 ay sonra derginin internet sitesi olan www.gezgindergi.com adresinde de yayımlanıyor. Derginin Aralık 2010 yani 47. sayısında yayımlanan iki inceleme de kısa bir süre önce online oldu. Buradan da link vererek kayıtlara geçmesini istiyorum.

Olympus PEN E-PL1: Firmanın aynasız olarak tanımlanan kategorisindeki modellerinden biri. Kompakt görünümlü bir gövde ama objektifi değiştirilebiliyor. Meraklısı için yeni bir tür olan PEN ailesinin bu son üyesinin incelemesini okumak için buraya tıklayın.

Nikon Coolpix P7000: Nikon’un ileri seviye amatör fotoğraf makinesi kategorisindeki bir modeli P7000. Gelişmiş ayarları, manuel kontrol fonksiyonları ve daha fazlası. DSLR cihazlarla uğraşmak istemeyenlere yönelik bir kategori. Detaylar için buraya tıklayın.

 

 

Tags : coolpixdergie-pl1fotoğraf makinesigezginincelemekameranikonolympusözgür çetinp7000pentestvideo

Bir yorum yazın