close

Yaklaşık 15 yıldır üzerine bir şeyler yazdığım, çizdiğim, özel ekler hazırladığım fotoğraf konusunda ilk adımları atmaya başladım. Bugüne kadar böyle bir adım için beklememin sebebi yeteri kadar hazır olduğumu düşünmememdi. TTNet personeli için arkadaşım Halit Ömer Camcı ile birlikte böyle bir teklif aldığımızda ‘artık zamanı geldi’ diyerek kabul ettim. Kursumuz da bu şekilde başladı. Olayın teknik boyutunu ben anlatıyorum, sanatsal konularda ise Gezgin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni arkadaşım Halit Ömer Camcı yardımcı oluyor.

Geçen haftasonu güzel bir geçirdik TTNet ofisinde. Bu arada güzel bir ofis yapılmış Mecidiyeköy’de. İnanın insanın TTNet personeli olup çalışası geliyor. Neyse konuyu dağıtmayalım.

Bütün bir gün boyunca yoğunlaştırılmış bir kurs verdik. Animasyonlar, videolar ve yazılı metinler eşliğinde güzel bir çalışma oldu. Önümüzdeki günlerde benzer bir çalışmayı özel bir okulun Fotoğrafçılık Kulübü için de tekrarlayacağım.  Sonunda insanlarla bilgimi paylaşabileceğim bir ortam oluştuğu için oldukça heyecanlıyım.

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın

Bu konudaki çalışmalarım devam edecek gibi görünüyor. Kısmetse kendi fotoğraf kursumu da açıp talep geldiğinde insanlara bu tip bir eğitim vermeye başlamayı düşünüyorum. İnşallah kısmet olur…

Tags : eğitimfotofotoğrafkursözgür çetin

1 Yorum

  1. Bizim okula da kurs vermez misiniz özgür bey 🙂

Bir yorum yazın