close
Gillette Mach 3 Limited Edition

Bu videoda Gillette Mach 3 Limited Edition tıraş makinesi ile tıraş oldum. Yorumlara gelen bir talebi değerlendirerek olduğum bu tıraştan fazlasıyla memnun kaldığımı belirteyim. Mach 3 tıraş makinesinin Limited Edition sürümü olan bu modelinde standart sürümlere göre bazı farklılıklar var. Öncelikle bu model özel bir kutu ile geliyor. İkinci olarak tıraş makinesinin gövdesi diğer Mach 3 modellerinden farklı bir tasarıma ve ağırlığa sahip. Ayrıca kutusundan özel bir kaide çıkıyor ki bu aksesuarı tıraş bıçağını dik olarak tutmak için kullanıyorsunuz.

Bu videoda bir tıraş kalitesi değerlendirmesi yapmadım. Zira standart bir Mach 3 kartuşu kullandığı için bu modelin kalitesi zaten belli bir seviyenin üzerinde. Uzun yıllar Mach 3 kullanan biri olarak kalitesinden memnun kaldığımı belirtmek isterim. Zaten tıraş makinesinin bıçağı standart Mach 3 bıçağı. Farklı olan kısım sapı ve özel kaidesi.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak sizden gelen talepleri değerlendirdiğim tıraş videolarımın sayısı 30’u geçti. Bu videoları buradaki oynatma listesinde görebilirsiniz

Tıraş olmamı istediğiniz ürünler varsa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin. İmkanlarım dahilinde alıp onları da burada video olarak değerlendirmek isterim.

Bugüne kadar test ettiğim tıraş makineleri ile bazı tıraş ürünlerini burada listeledim. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Uygun fiyatlı gördüklerinizi bu listeden satın alırsanız sevinirim. Bu arada listeyi düzenli olarak güncelliyorum. Ürün sayısı ve çeşidi zaman içinde artacak.

Eğer listede olmayan ürün varsa yorum olarak yazarsanız eklerim.

YouTube kanalımda yayınlanan videoda Gillette Mach 3 Limited Edition tıraş makinesi ile tıraş oldum. İşte o video:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli:

Destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz.

Ayrıca beni aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımdan takip ederek destek olabilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/ozgurcetin/
Facebook: https://www.facebook.com/ozgurcetin/
Instagram: https://www.instagram.com/ozgurcetin/
Kişisel internet sayfam: http://www.ozgurcetin.com.tr/tr/

Tags : tıraş videosu

Bir yorum yazın