close
Masstech

Masstech masaj aletini incelediğim bu videoda epey eğlendim. Kasları gevşetmek ve kulunçları rahatlatmak için kullanılan bu tarz aletlerini birçok versiyonu internette satılıyor. 6 kademeli olan bu masaj aleti ile beraber bir adet şarj adaptörü ve 4 adet başlık veriliyor. Vücudun farklı bölgelerindeki kasları gevşetmek ve rahatlatmak için kullanılabilen bu ürünü yaklaşık 20 gün deneyimledikten sonra sizler için değerlendirdim.

Özellikle kulunç kırmak olarak tabir edilen trigger point noktaları için kullanılabilen bu masaj cihazından genel olarak memnun kaldığımı belirtelim. Sırtınız için birilerinden yardım alarak kullanılabilen bu ürün titreşimler ve farklı başlıkları ile farklı kas grupları için kullanılıyor.

Bu tip ürünleri kullanırken dikkatli olmanızı ve masaj yapacağınız kas gruplarını dikkatli seçmenizi öneririm. Cihaz oldukça güçlü titreşimler verdiği için istenmeyen sonuçlar da oluşabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı özellikle rica ediyorum.

Masstech Masaj Aleti Tabancası

4 Başlık
6 Kademe
Vurmalı Titreşimli Yoğurmalı Şarjlı Masaj
45 db ses seviyesi
161 TL

Mastech’in bu ürününü ve birkaç farklı ürünü toplu kutu açılış videosunda sizler için anlatmıştım. Bu kutu açılış videosunda değerlendirdiğim ilk ürün Haylou Solar LS05 akıllı saat olmuştu. Mastech masaj aleti ise bu toplu kutu açılımının ikinci videosu oldu. Bu kutu açılışında gördüğünüz tüm ürünleri buradaki listede bulabilirsiniz. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da fayda sağlayacaksınız. Destek olmak isteyenlere duyurulur.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli:

Destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz.

Ayrıca beni aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımdan takip ederek destek olabilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/ozgurcetin/
Facebook: https://www.facebook.com/ozgurcetin/
Instagram: https://www.instagram.com/ozgurcetin/
Kişisel internet sayfam: http://www.ozgurcetin.com.tr/tr/

Tags : masajmasaj aleti

Bir yorum yazın