close
Vonroc Multi Fonksiyonlu Üçgen Zımpara

Vonroc Multi Fonksiyonlu Üçgen Zımpara cihazını bu videoda test ettim. Genel olarak sevdiğim bir Hollanda markası olan Vonroc, fiyat performans ürünleri sunuyor. Türkiye’de sessiz sedasız çalışmalarını yürüten markanın bugüne kadar gravür makinesi ve sıcak hava makinesini aldım. Ürünleri koyu turkuaz renginde olan markanın farklı kategorilerde cihazları bulunuyor.

Ben aldığım tarihte 185 TL olan bu makinenin fiyatı daha sonra 300 TL’ye yaklaştı. Yine de dönem dönem yapılan kampanyaları takip etmenizi öneriyorum.

Kutusundan 6 adet (ikili olarak aynı ürünler – 2x P80, 2x P120, 2x P240) zımpara kağıdı çıkan bu üründe aynı zamanda toz toplama haznesi de bulunuyor. Ek olarak elektrikli süpürge bağlantı aparatı da bulunan üçgen zımpara makinesi özellikle amatör kullanım için önerebileceğim bir cihaz. Ürünle ilgili fikirlerimi YouTube kanalımda yayınlanan aşağıdaki videoda paylaştım.

 

Bu zımpara işini gayet güzel bir şekilde yapıyor. Evinde amatör olarak ufak tefek ahşap işleri ile ilgilenenlere önerebileceğim bir cihaz olmuş. Bu tarz tamirat tadilat işlerini seviyorsanız bu ürüne göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Vonroc Multi Fonksiyonlu Üçgen Zımpara

  • 130 Watt
  • Toz toplama kutusu
  • Elektrikli süpürge bağlantısı
  • Düğmeye sürekli basmayı gerektirmeyen tasarım
  • 6 Zımpara kağıdı (2x P80, 2x P120, 2x P240)
  • 273 TL

Vonroc Multi Fonksiyonlu Üçgen Zımpara ve birkaç farklı ürünü toplu kutu açılış videosunda sizler için anlatmıştım. Bu kutu açılış videosunda değerlendirdiğim ilk ürün Haylou Solar LS05 akıllı saat olmuştu. Ardından Mastech masaj aleti geldi. Vonroc‘un zımpara makinesi ise bu toplu kutu açılımının üçüncü videosu oldu. Bu kutu açılışında gördüğünüz tüm ürünleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da fayda sağlayacaksınız. Bana destek olmak isteyenler varsa buradan bu bilgiyi paylaşıyorum. Artık gerisi size kalmış 🙂

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli:
Destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz.

Ayrıca beni aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımdan takip ederek destek olabilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/ozgurcetin/
Facebook: https://www.facebook.com/ozgurcetin/
Instagram: https://www.instagram.com/ozgurcetin/
Kişisel internet sayfam: http://www.ozgurcetin.com.tr/tr/

Tags : VonrocVonroc Multi Fonksiyonlu Üçgen Zımparazımpara

Bir yorum yazın