İnceleme: Nikon D3100

Gezgin dergisi için kaleme aldığım incelemeler sürüyor. Her ay ortalama  5 ürün geçiyor elimden. Özellikle derginin konseptine uygun fotoğraf makinelerini incelemeyi seviyorum. Nikon’un yeni nesil giriş seviyesi dijital SLR fotoğraf makinesi D3100 de incelediğim ürünler arasında yerini aldı. Amatör kullanıcılara hitap eden bir ürün olan firmanın D3000 modelinin güncellenmiş versiyonu. Full HD ve bir dizi yenilik içeren cihazla ilgili uzun ve detaylı bir inceleme hazırladım.


Fotoğraf makinesi kullanılarak kayıt edilmiş video ve fotoğraf örneklerinin de olduğu incelemeyi okumak için buraya tıklayın.

 

Comments

comments

Özgür Çetin

Teknoloji konularına meraklı aile babası Özgür Çetin'in bloğundasınız. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji üzerine yazılı ve videolu içerikler üreten Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. İnternet dünyasına 1999 yılında NTVMSNBC ile giriş yapan yazar 8 yıl boyunca sitenin arayüzünden sorumlu olarak çalıştı. Ayrıca PCWorld, PC Magazine, National Geographic Türkiye, Gezgin gibi birçok dergide yazılar kaleme aldı, projeler üretti. Cnet Türkiye, ShiftDelete.Net gibi internet sitelerinde çalıştı. Bir dönem Referans Gazetesi Teknoloji Editörlüğü de yapan Çetin, birçok televizyon kanalında teknoloji üzerine programlar da hazırladı. Evli ve bir kızı olan yazar, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked