İnceleme: Nikon D3100

Gezgin dergisi için kaleme aldığım incelemeler sürüyor. Her ay ortalama  5 ürün geçiyor elimden. Özellikle derginin konseptine uygun fotoğraf makinelerini incelemeyi seviyorum. Nikon’un yeni nesil giriş seviyesi dijital SLR fotoğraf makinesi D3100 de incelediğim ürünler arasında yerini aldı. Amatör kullanıcılara hitap eden bir ürün olan firmanın D3000 modelinin güncellenmiş versiyonu. Full HD ve bir dizi yenilik içeren cihazla ilgili uzun ve detaylı bir inceleme hazırladım.


Fotoğraf makinesi kullanılarak kayıt edilmiş video ve fotoğraf örneklerinin de olduğu incelemeyi okumak için buraya tıklayın.

 

Özgür Çetin

Bağımsız Teknoloji Yazarı Özgür Çetin'in bloğundasınız. Kendisi özellikle ürün incelemeler konusunda uzmanlaşmıştır. İşi gücü teknoloji olup, evli ve bir çocuk babasıdır. Bugüne kadar 500'ye yakın ürün inceleme yazısı yazan (en kısası 7 bin karakter) Özgür Çetin, 1000'i aşkın video inceleme yapmıştır. Özellikle dijital fotoğraf makineleri konusunda uzmanlık derecesinde bilgisi vardır. Kişisel olarak dijital SLR incelemeyi sever. Bugüne kadar 100'den fazla dijital SLR incelemesi hazırlamıştır. 1999-2007 tarihleri arasında NTVMSNBC'de çalıştı. Sitenin kuruluşu aşamasında önemli düzenleme ve adaptasyon işlemlerini gerçekleştirdi. Halen Al Jazeera Türk internet sitesinde Teknoloji haberleri hazırlıyor. Ayrıca yine aynı site için özel videolu röportajlar yapıyor. Ek olarak çeşitli kurumsal blog ve sitelerde yazılar hazırlıyor. Blog, yazıları, incelemeleri ve kendisi ile ilgili her türlü eleştiri, yorum ve düşünceyi ozgurcetin@uruninceleme.com adresine iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın