Nokia 6210 Navigator

Bugünlerde üzerinde çalıştığım ürünlerden biri Nokia 6210 Navigator. Firma, özel konseptli ürünler konusunda çalışmalarını sürdürüyor. N serisi ile Multimedya, XpressMusic ile müzik telefonu konsepti sunan Nokia, Navigator ile de navigasyon ağırlıklı bir telefon üretmiş.

Cihaz güzel, genel olarak beğendim. Ancak ekranın küçük olması (navigasyon cihazlarına göre) önemli eksikliklerinden biri. Bu tip bir iddiaya sahip olan bir cihazın ekranının daha büyük olması gerek diye düşünüyorum. İşini güzel yapan bir telefon (diğer Nokia modellerinde olduğu gibi).

İncelemem sürüyor. Yazısı yakında online olacak.

Comments

comments

Özgür Çetin

Teknoloji konularına meraklı aile babası Özgür Çetin'in bloğundasınız. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji üzerine yazılı ve videolu içerikler üreten Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. İnternet dünyasına 1999 yılında NTVMSNBC ile giriş yapan yazar 8 yıl boyunca sitenin arayüzünden sorumlu olarak çalıştı. Ayrıca PCWorld, PC Magazine, National Geographic Türkiye, Gezgin gibi birçok dergide yazılar kaleme aldı, projeler üretti. Cnet Türkiye, ShiftDelete.Net gibi internet sitelerinde çalıştı. Bir dönem Referans Gazetesi Teknoloji Editörlüğü de yapan Çetin, birçok televizyon kanalında teknoloji üzerine programlar da hazırladı. Evli ve bir kızı olan yazar, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked