close
Oppo Enco Free2

OPPO Enco Free2 TWS kulaklığı bu videoda enine boyuna inceledim. Kişiye özel gürültü engelleme profili üretebilen kulaklık 42 db’e kadar gürültüyü engelleyebiliyor. Üçlü mikrofon, şeffaflık modu, dokunma hareketlerini algılama, takma/çıkarma algılama, 30 saate kadar müzik çalabilme gibi özellikleri bulunan kulaklık 10mm dinamik sürücüler kullanıyor.

Özellikle Oppo cep telefonu sahipleri için ekosistem ürünü olarak tanımlanabilecek olan kulaklık farklı marka Android ya da iPhone sahipleri tarafından da kullanılabilir. Kulakiçi olarak tabir edilen model kişiye özel gürültü engelleme özelliği sunuyor. Bu sayede kullanacak kişinin kulak yapısına uygun bir gürültü engelleme hizmeti verilmiş oluyor. Kulaklık dış ortam gürültüsünü 42 dB’ye kadar azaltabiliyor. Bu da gerçekten güzel bir özellik. Şeffaflık modu da bulunan kulaklığın telefon görüşmelerinde net ses vermesi için kullandığı üç adet mikrofona sahip olduğunu da hatırlatmak isterim.

Her bir kulaklığın kendi pili ile 6.5 saate varan pil ömrü sunuluyor. Bu rakam kutunun şarj gücünü de eklediğimizde 30 saate kadar çıkabiliyor.

Kulaklığın özellikleri, ses kalitesi ve görüşme örneklerini YouTube kanalında yayınlanan aşağıdaki videoda görebilirsiniz:

OPPO Enco Free2

10 mm dinamik sürücü
42 db’ye kadar kişiselleştirilmiş gürültü engelleme
Aktf Gürültü Engelleme özelliği (ANC)
Dynaudio özelliği
Kişiye özel ses güçlendirme teknolojisi
Şeffaflık modu
Üçlü mikrofon ile çağrı gürültüsü engelleme
Düşük gecikmeli Bluetooth 5.2
Android ve iOS uyumu
41 mAh pil (kulaklıkların her biri)
480 mAh pil (kutu)
30 saate kadar müzik çalma (kutu ile)
6.5 saate kadar pil ömrü (kulaklık ile)
IP54 suya ve toza dayanıklılık
Çift dokunma ile kamera kontrolü
Takma/çıkarma algılama
899 TL

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli:

Destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz.

Tags : kablosuz kulaklıkkulaklıkOppo Enoco Free2

Bir yorum yazın