close
Anker Soundcore R100

Anker Soundcore R100 kulaklığı inceliyorum. Uygun fiyatı ve belli bir kalitenin üzerindeki ses performansı ile dikkat çeken kulaklık 10 mm dinamik sürücülere sahip. 2 mikrofonu bulunan kulaklığın 6.5 saate varan pil ömrü var. Bu pil ömrü şarj kutusu ile beraber 25 saate kadar çıkıyor. IPX5 standartlarında suya ve toza dayanıklı olan kulaklıkla beraber 3 farklı esnek kulak ucu da veriliyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan kulaklığın özel bir bas modu da bulunuyor.

Kulaklıkların her birinin üzerinde basılarak kullanılan bir yüzey alanı var. Bu alanlara bir kere, iki kere ya da üç kere basarak çeşitli işlevleri yerine getirebiliyorsunuz. Ayrıca basılı tuttuğunuzda da belli fonksiyonlar aktif oluyor.

Ben kulaklık için özel bir uygulama bulamadım. Genelde bu fiyat seviyesinde uygulama desteği olmuyor ama bilenler varsa yorum olarak yazarsa sevinirim.

Kulaklığı satın almak isteyenler buradaki linki kullanabilir. Burada yer alan linkten alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz:

YouTube kanalımda yayınlanan aşağıdaki videoda Anker Soundcore R100 modelinin özelliklerini anlatıyorum.

Anker SoundCore R100

10 mm dinamik sürücüler
2 mikrofon
6.5 saate varan pil ömrü (kulaklık)
25 saate varan pil ömrü (kutu)
IPX5 suya dayanıklılık
3 farklı esnek kulak ucu
Bluetooth 5.0
Kulaklık üzerinden kontroller
Özel bass modu
249 TL

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli:

Tags : AnkerAnker Soundcore R100kulaklıkTWS

Bir yorum yazın