close
Redmi Buds 3 Pro

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro TWS kulaklıkla ilgili merak ettiğiniz her şey bu videoda. ANC yani gürültü engelleme özelliği bulunan kulaklık TWS türünün kulağın içine tamamen giren sürümlerinden. Şık bir kutu tasarımı ile gelen ürünün kulaklıkları da bu şıklıktan nasibini almış. Dokunmatik yüzeyler mat yansıtıcı bir yüzeyle kaplı.

9 mm sürücüye sahip olan kulaklıklarda ikili şeffaflık modu, üç adet mikrofon, uyarlanabilir gürültü engelleme, takma çıkarma algılama, IPX4 suya ve toza dayanıklılık, silikon uç değiştirme (kutusundan çıkıyor) kulaklık bulma, Bluetooth 5.2 gibi özellikler bulunuyor.

Kutusu ile 28 saat, kulaklıklar ile 6 saat kullanılabilen ürünün kutusu ister kablolu, isterseniz kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

Kişisel olarak deneyimlediğim kulaklık günümüz teknolojilerinin neredeyse tamamına sahip. Ses kalitesi ise bas ve tiz anlamında dengeli. Bu sayede hem basları hem tizleri net bir şekilde alıyorsunuz. Telefon görüşmelerindeki ses kalitesi ise beklentimin üzerinde çıktı. Zira bu tarz ürünlerde mikrofon ağıza uzakta olduğu için görüşme kalitesi biraz düşük olur. Xiaomi Redmi Buds 3 Pro bu konuda beni yanılttı. Bunu da itiraf etmiş olayım.

Videoda söylüyorum ama burada da yazayım: Kulaklıkla beraber kullanılacak bir uygulama bulamadım. Bu tarz bir uygulama özellikle Xiaomi olmayan bir marka telefonla kullandığınızda gerekiyor. Bilen ya da kullanan varsa yorum olarak yazarsa buraya bilgisini ekleyeceğim. Öte yandan kulaklık aynı anda 2 cihazla eşleşebiliyor. Bu da kulaklığın daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

YouTube kanalımda yayınlanan kulaklık incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz. Videoda ses kalitesinden görüşme kalitesine kadar birçok özelliğin testleri yer alıyor:

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

35 dB’e kadar gürültü engelleme
Kablosuz şarj desteği
28 saat pil ömrü (kutu ile)
6 saat pil ömrü (kulaklıklarla)
Çift cihaz desteği
9 mm sürücü
Uyarlanabilir gürültü engelleme
Şeffaflık modu (ikili)
Üç mikrofon
Dokunmatik yüzeyler
Takma/çıkarma algılama
IPX4 suya dayanıklılık
Silikon kulaklık ucu seçenekleri
Kulaklık bulma özelliği
Bluetooth 5.2
699 TL

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli.

Tags : kulaklıkRedmi Buds 3 ProTWSXiaomiXiaomi Redmi Buds 3 Pro

Bir yorum yazın