close

Geçtiğimiz günlerde Gearbest tarafından gönderilen 3 farklı ürünü hızlıca inceledim. Basit ve günlük kullanımda işe yarayacak ürünlerden biri akıllı olmayan bir saat, üzerinde iki adet USB çıkışı olan bir gece lambası ve üniversal bir lokma anahtarı idi.

Gelin şimdi bu ürünlerin detaylarına bakalım:

Skmei 1122 LED Spor Erkek Kol Saati

Ürünlerden biri Skmei 1122 LED Spor Erkek Kol Saati. Akıllı olmayan saat vaad ettiklerini yerine getiren başarılı bir ürün. Adım sayfa fonksiyonu da olan saat uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. İnceleme sonrası ürün satıştan kaldırılmış olsa da site üzerinden farklı modellerine erişebiliyorsunuz. Merak edenler için linkini buraya ekliyorum.

USB çıkışlı gece lambası

Bir diğer ürün ise üzerinde iki adet USB çıkışı bulunan gece lambası. Işık sensörüne sahip olan lamba karanlıkta otomatik olarak yanıyor ve 220 Volt prizlere takılarak kullanılıyor. Onun da linki burada.

Evrensel soket takımı

Bir diğer ürünümüz ise 7-19 mm Evrensel Soket Takımı. Tek bir lokma ile birden fazla büyüklükteki vida başlarını açabilen ürün amatör kullanım için fazlasıyla yeterli. Onun da detaylarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

İnceleme videosu

Öte yandan bu ürünlerle ilgili bir video da hazırlayıp YouTube kanalıma yükledim. Beni YouTube kanalımdan da takip eder ve kanalıma abone olursanız sevinirim. Bu arada video dolar kuru artışından önce hazırlandığı için siz siteye gittiğinizde farklı fiyatları görebilirsiniz. Videoda dolar artışı olabileceğini belirtmiştim. Ne yazık ki olmuş. O bakımdan yukarıdaki linklerdeki fiyatları dikkate alırsanız sevinirim.

Tags : Evrensel soket takımıGearbestGearbest'ten gelen ürünlergece lambasıSkmei 1122Skmei 1122 LED Spor Erkek Kol SaatiUSB çıkışlı gece lambası

3 yorum

  1. 15 dolarlık harika bir saat. Şimdiye kadar teknik problem yok

Bir yorum yazın