Gearbest ürünlerini inceledim (Güzel bir paket oldu)

Geçtiğimiz günlerde Gearbest tarafından gönderilen 3 farklı ürünü hızlıca inceledim. Basit ve günlük kullanımda işe yarayacak ürünlerden biri akıllı olmayan bir saat, üzerinde iki adet USB çıkışı olan bir gece lambası ve üniversal bir lokma anahtarı idi.

Gelin şimdi bu ürünlerin detaylarına bakalım:

Skmei 1122 LED Spor Erkek Kol Saati

Ürünlerden biri Skmei 1122 LED Spor Erkek Kol Saati. Akıllı olmayan saat vaad ettiklerini yerine getiren başarılı bir ürün. Adım sayfa fonksiyonu da olan saat uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. İnceleme sonrası ürün satıştan kaldırılmış olsa da site üzerinden farklı modellerine erişebiliyorsunuz. Merak edenler için linkini buraya ekliyorum.

USB çıkışlı gece lambası

Bir diğer ürün ise üzerinde iki adet USB çıkışı bulunan gece lambası. Işık sensörüne sahip olan lamba karanlıkta otomatik olarak yanıyor ve 220 Volt prizlere takılarak kullanılıyor. Onun da linki burada.

Evrensel soket takımı

Bir diğer ürünümüz ise 7-19 mm Evrensel Soket Takımı. Tek bir lokma ile birden fazla büyüklükteki vida başlarını açabilen ürün amatör kullanım için fazlasıyla yeterli. Onun da detaylarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

İnceleme videosu

Öte yandan bu ürünlerle ilgili bir video da hazırlayıp YouTube kanalıma yükledim. Beni YouTube kanalımdan da takip eder ve kanalıma abone olursanız sevinirim. Bu arada video dolar kuru artışından önce hazırlandığı için siz siteye gittiğinizde farklı fiyatları görebilirsiniz. Videoda dolar artışı olabileceğini belirtmiştim. Ne yazık ki olmuş. O bakımdan yukarıdaki linklerdeki fiyatları dikkate alırsanız sevinirim.

Comments

comments

Özgür Çetin

Teknoloji konularına meraklı aile babası Özgür Çetin'in bloğundasınız. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji üzerine yazılı ve videolu içerikler üreten Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. İnternet dünyasına 1999 yılında NTVMSNBC ile giriş yapan yazar 8 yıl boyunca sitenin arayüzünden sorumlu olarak çalıştı. Ayrıca PCWorld, PC Magazine, National Geographic Türkiye, Gezgin gibi birçok dergide yazılar kaleme aldı, projeler üretti. Cnet Türkiye, ShiftDelete.Net gibi internet sitelerinde çalıştı. Bir dönem Referans Gazetesi Teknoloji Editörlüğü de yapan Çetin, birçok televizyon kanalında teknoloji üzerine programlar da hazırladı. Evli ve bir kızı olan yazar, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

3 Comments

Faruk Nadir

about 2 sene ago

15 dolarlık harika bir saat. Şimdiye kadar teknik problem yok

Recep Sarıman

about 1 sene ago

Çok güzel ve havalı bir saat

Evden Eve Nakliyat

about 11 ay ago

Harika bir yazı

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked