close
Damacana

Bu videomuzda damacana pompası test ediyorum. Narpump isimli markanın ürünü test etmiş olsam da piyasada farklı isimlerle onlarca bu tarz ürün bulunuyor. Temelde şarj edilebilir bir damacana pompası olan ürünün kullanımı da basit: kutudan çıkan parçalarını üzerine takıp damacanaya bağlıyorsunuz. Üstünde bulunan düğmesine bastığınızda da su akıtmaya başlıyor.

Uygun fiyatlı bu ürün tek bir basışta 60 saniye çalışıyor ve eğer tekrar düğmesine basmazsanız 1.4 litre su dolduruyor. Bütünleşik pili yine kutusundan çıkan microUSB kablo ve ucuna takacağınız adaptör ya da powerbank benzeri bir cihazla şarj ediliyor. Şarj süresi 2 saat ve tam dolu pili yaklaşık 6 damacanada kullanabiliyorsunuz.

Bu ürünle ilgili en büyük iki şikayet sesli çalışması ve su debisinin yavaş olması idi. İkisini de videoda test ettim. Bu testleri izleyerek kendi kararınızı verebilirsiniz.

https://youtu.be/FU24BAssKIU

Videoda da bahsettiğim toplu kutu açılışı videosunun linki de burada yer alıyor:

Bu ürünü ve diğerlerini toplu kutu açılış videosunda sizler için anlatmıştım. Bu kutu açılış videosunda değerlendirdiğim ilk ürün Haylou Solar LS05 akıllı saat olmuştu. Ardından Mastech masaj aleti geldi. Devamında gelen Vonroc’un zımpara makinesi ise bu toplu kutu açılımının üçüncü videosu oldu. Dördüncü video ise Narpump damacana pompası oluyor. Bu kutu açılışında gördüğünüz tüm ürünleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da fayda sağlayacaksınız. Destek olmak isteyenlere duyurulur.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için bu linke tıklamanız yeterli:

Destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz.

Ayrıca beni aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımdan takip ederek destek olabilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/ozgurcetin/
Facebook: https://www.facebook.com/ozgurcetin/
Instagram: https://www.instagram.com/ozgurcetin/
Kişisel internet sayfam: http://www.ozgurcetin.com.tr/tr/

Tags : DamacanaDamacana pompasıpompasu pompası

Bir yorum yazın