close
Clio 4

Clio 4 için kullanılabilecek güzel bir kolçak ile ilgili yaşadığım deneyimi bu videoda aktarıyorum. Araca özel tasarlanan bu kolçak geçmeli bir şekilde tasarlanmış. Kesme, delme ve benzeri işlemler yapmıyorsunuz. Depolama alanı oldukça büyük olan kolçağın içine 1.5 litrelik bir su şişesi koyabiliyorsunuz. İsterseniz USB çıkışlı olarak da alınabilen kolçakla ilgili deneyimlerimi bu videoda bulacaksınız.

Kocaeli’de bir üreticiden aldığım ürün plastik muadillerinden çok daha kaliteli ve sağlam. El yapımı bir model olan üründen genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Üreticinin farklı marka ve model cihazlar için kolçak üretimi yaptığını da hatırlatayım.

Bu arada videoda yanlış bir bilgi vermişim onu düzelteyim:

Renault orijinal kolçak fiyatı (koltuğa takılan) 2300 TL,
Renault orijinal kolçak fiyatı (el freninin üstündeki bölgeye takılanı) 1600 TL. Bunu düzelteyim.

Clio 4 otomobilin havasını değiştiren bu kolçağın içine birçok malzeme de koyabiliyorsunuz. Bu manada çok işe yarıyor. Araca özel üretildiği için el frenini engellemesi ya da eksik bir durum oluşturmuyor. Ayrıca üzerinde bir de USB bağlantısı bulunuyor ve bu bağlantı sayesinde arka tarafta oturanlar USB bağlantısına kavuşmuş oluyor.

Otomobil aksesuarları ile ilgili güzel bir listem var. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Destek olmak isteyenlere duyurulur.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli:

Tags : Clio 4Clio 4 kolçakkolçakRenault Clio

Bir yorum yazın