close
İncelemeTeknoloji

Windows 11 ile nasıl bir deneyim yaşadım? Ne umdum, ne buldum?

Windows 11

Yaklaşık 2 aydır kullandığım Windows 11 işletim sistemi ile ilgili yaşadığım deneyimi bu videoda sizlere aktarıyorum.

Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz bir güncelleme olan Windows 11 bir dizi yenilik ve geliştirme içeriyor. Kozmetik olarak da bazı yenilikler içeren işletim sistemi daha estetik bir görünüme kavuştu.

Ben daha önce kanalımda bu işletim sisteminin nasıl kurulacağına dair bir video yayınlamıştım. O videonun üzerinden 2 aydan biraz fazla bir süre geçti. Bu süreçte neler yaşadığımı artıları ve eksileriyle bu videoda bulacaksınız.

Beraberinde bazı sorunlar da getiren bu yeni nesil işletim sisteminden genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Windows 11 ile gelen yeni özelliklerin bir kısmını aşağıda sıraladım:

Yeni Başlat menüsü
Yeni Widget
Wi-Fi, Ses, USB ve Bildirim menüleri
Auto HDR özelliği
Direct Storage
Ekranı ikiye bölme özellikleri
Microsoft Store
Yeni Ayarlar menüsü
Ekran Görüntüsü uygulaması
Android uygulamaları (Amazon Appstore)
Teams yüklü geliyor

YouTube kanalımda yayınlanan Windows 11 deneyim videosunda bu işletim sistemi ile yaklaşık 2 aylık süreçte yaşadıklarımı anlattım. Aşağıda bu video izleyebilirsiniz:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli. Daha önce bu konuyla ilgili bir video daha hazırlamıştım. Orada Windows 11’in nasıl yüklenebileceğini anlatıyordum. O videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tags : microsoftWindows 11

1 Yorum

Bir yorum yazın