close
Everest EV-MK10

Şok marketlerinde satışa sunulan Everest EV-MK10 Kablosuz klavyeyi test ettim. Özellikle Android TV Box ve Akıllı televizyonlarda kullanılabilecek ürün aynı zamanda bilgisayar, Xbox, tablet ve akıllı telefonlarla da uyumlu.

Satış fiyatı 60 TL civarında olan kablosuz klavyenin malzeme kalitesi ise ortalama seviyede. İşini başarılı bir şekilde yapabilen klavyenin üzerinde bir de touch pad alanı bulunuyor. Bu sayede destekleyen cihazlarda fare kullanımını da sağlayan ürün Kırmızı, Mavi ve Yeşil olmak üzere 3 farklı aydınlatma rengine de sahip.

Bu ürün özellikle akıllı televizyon ya da Android TV Box modelleri için tasarlanmış. Ama isterseniz Xbox ya da bilgisayar için de kullanabiliyorsunuz. Malzeme kalitesi çok üst düzey olmasa da iş gören bir ürün olan Everest EV-MK10, uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Cihaz enerjiyi üzerinde bulunan ve bir kapağın arkasında takılı olan çıkarılabilir pilden alıyor. Bu pili cihazın üzerinde bulunan microUSB bağlantısi ile şarj edebiliyorsunuz. Gerekli olan kablo ise kutusundan çıkıyor.

Videoda A101’de de satılıyor diyorum ama oradaki satılan model Piranha markasının. Ama benzer bir ürün olduğunu belirteyim.

YouTube kanalımda yayınladığım inceleme videosunda kablosuz mini klavyenin özelliklerini anlatıyorum. İşte bu video:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli.
Daha önce benzer ürünler alıp sizler için incelemiştim. Bu akülü vidalama aleti de buna güzel bir örnek olmuştu.

Tags : akıllı televizyonEverest EV-MK10kablosuz klavye

Bir yorum yazın