close
Gillette Sensor 3

Uzun yıllar önce kullandığım bir serinin yeni modeli olan Gillette Sensor 3 tıraş bıçağını bu videoda enine boyuna inceliyorum. 6’lı kartuş ve bir adet tıraş bıçağı sapı ile satılan ürünün fiyatı ise 53 TL idi. Kaba bir hesapla tek bir kartuşun maliyeti 9 TL’ye geliyor.

Her ne kadar teknoloji konularında uzman olsam da kişisel kanalımda bu tarz tıraş videoları büyük ilgi görüyor. Ben de bu ilgiye kayıtsız kalmadım ve her ay 2 adet olmak üzere tıraş videoları hazırlıyorum. Bu videolarda gerçek zamanlı olarak tıraş olup yaşadığım deneyimleri takipçilerimle paylaşıyorum. Bu tarz videoların kısmetse devamı önümüzdeki aylarda da gelecek. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Genel olarak kesimini beğendiğim bu ürünün önceki sürümlerini yıllar önce kullanmıştım. Mach 3 serisinden önce Gillette’in en iyi bıçaklarından biri kabul edilen Sensor 3 ile ilgili deneyimlerimi bu videoda bulabilirsiniz.

Tıraş olmamı istediğiniz ürünler varsa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin. İmkanlarım dahilinde alıp onları da burada video olarak değerlendirmek isterim. İşte Gillette Sensor 3 ile tıraş olduğum video ve bıçakla yaşadığım tıraş deneyimi:

Bugüne kadar test ettiğim tıraş makineleri ile bazı tıraş ürünlerini burada listeledim. Hepsiburada işbirliği ile hazırladığım bu listeden alışveriş yaptığınızda bana da katkıda bulunuyorsunuz. Uygun fiyatlı gördüklerinizi bu listeden satın alırsanız sevinirim. Bu arada listeyi düzenli olarak güncelliyorum. Ürün sayısı ve çeşidi zaman içinde artacak.

Eğer listede olmayan ürün varsa yorum olarak yazarsanız eklerim.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli.

Destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz.

Ayrıca beni aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımdan takip ederek destek olabilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/ozgurcetin/
Facebook: https://www.facebook.com/ozgurcetin/
Instagram: https://www.instagram.com/ozgurcetin/
Kişisel internet sayfam: http://www.ozgurcetin.com.tr/tr/

Tags : GilletteGillette Sensor 3tıraştıraş videosu

Bir yorum yazın